Mit tagyek az FPS droppokk ill. a mások számára későn leadott lépésekkel szenben (GTA V)?
Gép konfigom: Asus GEFORCE GTX970, Intel core i5 6500 skylake, Kingston 8 GB DDR4 HyperX Fury, 5 ventilátor. A játék (GTA V) magas grafikán fut 100fps körül de van hogy le esik akár 2fps-re is (akár huzamosabb időre is).
A mások számára későn leadott lépéseket úgy értem, hogy míg az én szemszógemből elkanyarodok jabbra és ütkózés nélkül haladok tovább a melletem ülőné egyenesen haladtam tovább mindent letarolva.
Mi okozhatja ezeket, mit lehet ellenük tenni?
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Elfogy a vram, vedd lejjebb a beállításokat(ha használsz élsimítást lődd ki, aztán játssz a textúra felbontással). 3.5gb használható vram van ezen a kártyán, a gta5 meg 3.8 körül eszik mindent felhúzva(már 2xAA mellett).
A másik problémádnak semmi köze a gépedhez, keress jobb netszolgáltatót.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!