Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ati Radeon 5450 Hd videokari?

Ati Radeon 5450 Hd videokari?

Figyelt kérdés
Ati Radeon 5450 HD videokarim van,es sehonnan sem tudok olyan illesztoprogtamot letolteni amit elfogadna. Jatekokat sem nyit meg emiatt frissen lett telepitve win7 64 bit ultimate-val. 2 telepitot probaltam, egyik azt irja h 64bitesre valo de nekem az van, a masik meg felrakom de csak telepiteskezelot, megsem kerdezi hogy ujrainditom-e? tudnatok legyszi linkelni vagy segiteni valamit? koszi

2017. jan. 1. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez való hozzá: [link]


Újraindítást nem feltétlen fog kérni, ne ebből indulj ki.

2017. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hi, nekem is ilyen kártyám van. Én eddig az amd oldalán levő auto detect cuccot használtam.


support.amd.com/en-us/download/auto-detect-tool

2017. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az 5450 a legszarabb kártya amit valaha láttam. volt nekem is ilyen problémával de hála istennek volt régi driverem és azt el fogadta. de ez a kártya 2006-tól fele játékok terén össze fos*sa magát... 1 forintot nem ér. el mondom miért: mert olyan jól van megcsinálva hogy a saját driverét nem ismeri fel. szerintem válts és ne killódj. én is azt tettem és boldogabb vagyok.
2017. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!