Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miből áll az informatika...

Miből áll az informatika érettségi?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy május 17-én lesz az írásbeli, ott 180 perc van 5 feladat megoldására. A szóbeli júniusban lesz. ott mi történik?
2010. máj. 3. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:

És ugye nem ilyen egy info érettségi? Ha nem, akkor ez egyáltalán micsoda?

[link]

2010. máj. 3. 19:36
 2/6 anonim válasza:
az írásbelin van szövegszerkesztés adatbázis kezelés weblap készítés táplázat kezelés és asszem az 5. a powerpoint de nem biztos . a szóbelin meg kihúzol egy tételt és beszélned kell rola 10-15 percig(nálunk azt mondták ha nem tudsz beszélni 10-15 percig róla akkor nincs meg az érettségi:S) a tételeknek meg megvannak a témakörei például a tanároknál és azt ki kell neked dolgozni.. mert ők biztos nem fogják.
2010. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
jha és igen május 17. lesz és én is érettségizni fogok infobol -.- a szobeli nálunk június 27 asszem..
2010. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

kicsit eltájoltak, mert ha te 17-én írod meg az infót akkor én elküldöm neked a feladatlapot szivesen. XD

máj. 16-án, hétfőn lesz 8 órakkor a középfokú infó az emelt meg 10-én kedden :D Wordből Powerpointból Excelből és Accessből készülj fel nagyon. A weblapszerkesztést én úgy hallottam hogy kiszedték, 2010 októbeében sem volt, a PP volt 30 pontos ami eddig 15 volt.. azért remélem hogy nem szedték ki nekem a html ment a legjobban és a pp a legrosszabbul :D

2011. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szabeszka: nem nézted az előző válaszok dátumát, 2010-ben tényleg 17-én volt a gyakorlati.. :) Na de visszatérve a tárgyra, én meg remélem hogy PP lesz, mert a Frontpage-el egy percet nem foglalkoztunk a suliban.. Szóval egyrészt nem igazán megy, másrészt meg az Office progik közül a leggagyibb, senki nem azzal csinálja a weblapját. Bár most van egy olyan érzésem, hogy mégis FP-et fognak berakni, de azért reménykedem
2011. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
égés. :D
2011. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!