Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs hangja az avi...

Miért nincs hangja az avi fájloknak Sony Vegas Proban?

Figyelt kérdés

A Sony Vegas egy trágya! Először nem engedte behúzni az avi fájlokat. Ott még sikerült is ugyanis csak újra kellett telepíteni a Frapset. 364 kódolóprgrammal később csak sikerült behúzni az avit. Na mondom haladok. A NAGY TÚRÓT! Megnyílt és láttam hogy az audiosávban csak kb 54 másodpercenként vannak "hullámok". Mondom nem baj biztos halk vagy valami. Elindítom, és csend van. Ilyenkor már "költőien" véleményeztem azt a sz*rt.

Aztán 20 másodperc után hallok egy mukkanást a videóbol. Mellesleg mondom, hogy az előző oprendszeren vettem fel azokat a videókat még anno '86-ban... khm... akarom mondani 2014-ben. Sőt az Open Foscaster MP4 fájlait meg be se engedi húzni. Má' nekem mindegy ugyanis nem fontos az asztalfelvétel.(Nem nyírfa! Windows...)



2016. dec. 28. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a médialejátszó normálisan lejátssza akkor próbáld meg felrakni a K-Lite codec packet. Nekem általában segíteni szokott.
2016. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A videólejátszó lejátsza, de mostmár felraktama 14-et, és marha jó :D
2016. dec. 30. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!