Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet windows 7 azonos...

Hol lehet windows 7 azonos sortávolságot állítani? SOS

Figyelt kérdés

Az XP-n volt ilyen. Ezen nem talátam még meg eddig és nagy szükségem lenne most erre.

Egy táblázatot szúrtam be és fontos lenne, hogy egyforma méretüek legyenek a ,kockák'. SOS


2016. dec. 18. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Ezt nem a Windows7 szabályozza, hanem az MSOffice (Word, Excel). Ott kell beállítanod.

Vagy ha ingyenesed van, akkor a LibreOffice (Writer, Calc).

2016. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hominida ***** válasza:
Kijelölöd a sort, és a táblázat tulajdonságai között állíthatsz rajta. Egyébként ha valamiért ez mégsem működik, vészmegoldásnak az is jó, ha minden cella tartalmának végére teszel egy kemény szóközt, amelynek a betűméretét akkorára állítod, hogy az tartsa a sor magasságát a megkívántra.
2016. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Word 2013 - ban nem tudom kezelni ezt a dolgot, amit előtte használtam (amikor az XP volt és nem a Windows 7) akkor volt ilyen lehetőség, most sehol nem találom.
2016. dec. 18. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak Calcban tudom, de az tök ugyanaz.

Beszúrás: Sorok, oszlopok stb., illetve Formátum menűpontban.

2016. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd végig a menűpontokat, van olyan, hogy sorok magassága.
2016. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!