Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell pént tenni a...

Hogyan kell pént tenni a paypal számlára?

Figyelt kérdés
Amióta megváltozott a felület, nem tudom kezelni. És nem találok róla oktató videót sem, mindegyiken a régi felületen mutatják be , mit kell csinálni. És ne, ne mondd, hogy tanuljak meg angolul és majd megértem, mert nekem sürgős lenne ezt megoldani. Tud linkelni valaki oktató videót, amin az új felület szerint mutatják meg, hogyan tegyek a kártyámról pénzt ide, hogy tudjak e-bayen vásárolni még karácsony előtt?

2016. dec. 15. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Totál felesleges utalni rá, fizess kártyával és meg van oldva. Egyébként wallet-top up, onnantól csak gyértelmű... Bár karácsonyra már semmi sem jön meg, ne aggódj.
2016. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kártyaadataid kell megadni, és onnantól fogva nem kell utalni a Paypal számlára, simán leveszi a bankszámládról az összeget.


Egyébként ez a felületváltoztatás elég vicces. Hol a régi felület van még, hol az új, ráadásul az egyéni és a business account felülete különbözik!

2016. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Argloss ***** válasza:

Summary oldalon a PayPal balance dobozban nyomj rá a Top up linkre:

[link]

2016. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!