Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az összes csajnak laptopja...

Az összes csajnak laptopja van? Miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
pasi vagyok nekem azért van laptopom mert jobbára csak netezek,sorozatot nézek,ide írkálok skypen dumálok a haverokkal,szóval semmi olyat nem csinálok ami komoly gépigényt igényelne mint pl a legújabb játékok,de a legfőbb indok nincs helyhez kötve lehet sziesztázva böngészni mint most heverészve ebéd után :)
2010. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem is laptopom van (19/L).

Tudom hogy egy asztali gép erősebb, jobb, de én nem használom ki. NEm játszok meg semmi ilyesmi, csak netezésre van meg filmnézésre, és így jobb hogy tudom hurcolni ahova jólesik.

2010. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem van asztali PC-m és laptopom is:D

amugy ma már lehet kapni 130-140k körül olyan laptopot ami tud annyit mint egy asztali PC és ráadásul hordozható...:))

2010. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de lehet kapni 40k-ért is:D
2010. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

18 éves lány vagyok,nekem is laptopom van. Én sem játszok,csak netezek,valamint képek vannak rajta,pár zene és film.

Szóval még ezt sem használom ki teljes mértékbe...

2010. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nincs minden lánynak laptopja, de elég soknak van. Szerintem a praktikuma miatt van. Modern, hordozható, és mert csak.

13/L

2010. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!