Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy külső...

Hogyan tudnék egy külső monitort csatlakoztatni a laptopomra?

Figyelt kérdés

A laptopom(Acer Aspire 5710Z) fénycsöve kiégett, nem lehet cserélni, és most egy monitort szeretnék csatlakoztatni rá. Amikor bekapcsolom a gépet látszikis minden szépen a monitoron, ami szokott, de mire oda ér, hogy felhasználó fiókok közzül választhatok, addigra eltűnik a kép a monitorrol és egy "Self diagnostics, Check signal able, No signal" felirat van.

Hogyan tudnám csatlakoztatni a monitort a laptopomhoz?


Előre is köszönöm a segítséget!


2010. máj. 1. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert klónozni kéne az asztalt, ami a laptop kijelzője nélkül nehézkes lesz. Vagy csak az a baj hogy a bios-ban nincs teljesen engedélyezve a VGA input
2010. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor bejön a rendszer akkor FN gomb nyomvatart és valamelyik funkcióbillentyű hozzá (F1,F2...F12). Ilyen képernyőszerű ikon van rajta, de nemtom melyik pontosan mert nemtom milyen a billentyűzet.
2010. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én laptopon nem kell semmit klónozni, Fn+F4 hosszan mikor bekapcsolod. igaz, ez CompaQ EVO
2010. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de közben sikerült megoldani a dolgot(4 órányi szenvedés után).

Egyébként ezt az Fn+f5-öt próbálgattam, de arra semmit nem reagált.

2010. máj. 1. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor hogy oldottad meg? :)
2010. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy láttam valamit a képernyőn ha zseblámpával megvilágítottam, és nem tudom már hol találtam valamit, ahol azt tudtam beálítani, hogy melyik képernyőn jelenjen meg a kép, csak előszőr azt próbáltam beálítani, hogy a laptop kijelzőjén és a monitoron is látszódjon a kép, erre semmi nem történt, de a másik két opció már jó volt, vagyis, hogy a monitor a laptop kijelzőjének a kiegészítése legyen, meg az hogy csak a monitoron jelenjen meg a kép, és ez utóbbi beálításával mególdódott a probléma.


Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 3. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!