Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a gépemnek ilyen...

Mi a baja a gépemnek ilyen konfig mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

az lenne a problémám hogy van egy gigabyte R9 270x videókártyám, AMD X4 FX-4300 3.8GHz proci, GIGABYTE GA-970A-DS3P alaplap, és egy WD Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX HDD ami 2 részre van osztva 500-500 gigára kb. a probléma az az hogy előző win 8.1-en bekaptam pár vírust és ezért most újraraktam (és minen hibát a vírusra fogtam mint pl alacsony grafikájú játéknál néha még a stabil 60 fps sem volt meg) most h új a rendszer win 8.1 pro, így is már egyből volt hogy lefagyott, a lemez kihasználtság (mint az előző rendszerben is) szinte folyton 100%-on pörög. valaki valami tipp?



2016. dec. 4. 11:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy van még benne 4gb hiperX fury 1600mhz -es RAM is. tudom kéne bele a 8, majd meg is veszem később, de jelenleg nagyon idegesít hogy míg megy a gta V full grafon, addig a LOL-on meg van hogy 53-ra leesik az FPS...
2016. dec. 4. 11:22
 2/5 anonim ***** válasza:
a ram miatt az a full grafika szerintem eléggé laggol.
2016. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
régi a monitorom, ezért nem tudom a felbontás simán HD-nál nagyobbra felvenni, talán ez az oka annak hogy lagg mentesen megy a játék úgy hogy minden más maxon van :D (persze ha frissen van indítva a gta akkor egy 10percig még van hogy be-be laggol a város legközepén, de ha bemelegedett a kártya akkor gond nélkül fut)
2016. dec. 4. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:

a lemez használat 100%? akkor tönkrement a merevlemezed. futtass le valami tesztet pl hd sentinel.

illetve a tápod sem írtad le

2016. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi nem gondoltam volna hogy a tápot is le kell írni:) FSP HYPER 600 a tápom. a hdd elvileg tuti hogy nem romlott el, amikor megvettem és beraktam már akkor ilyen volt, szerintem a bios-ban vagy valahol kéne valamit állítgatni, hallottam hogy sok mindenkinek van ilyen baja de megoldást még nem igazán találtam rá ezért tettem hozzá a kérdéshez.
2016. dec. 4. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!