Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kékhalál internetezés közben...

Kékhalál internetezés közben XP-n. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Internetezés közben éppen egy (telefonos) honlapot szerettem volna megnézni, amikor előjött egy kék képernyő egy pillanatra, majd eltűnt, de olyan gyorsan, hogy el sem tudtam olvasni. Utána meg megjelent a gép alaplapjának a márkája, ami bootolás előtt mindig bejön. De bootolni nem kezd a gép. Hiába indítom újra ua. jelenik meg.
2010. ápr. 29. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az adott infók alapján táp, Ram vagy összeomlott a Win. Kifejthetnéd bővebben,hol akad meg a betöltés, mit ír ki...
2010. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
format c: semmi kétség.
2010. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A gép ahogy bekapcsolom rögtön elakad, annyit ír ki, hogy: ASUS intel. ezután nem reagál semmire.

A gép jellemzői:

-ASUS K50IJseries laptop

-4GB ram

- intel pentium T4300

2010. ápr. 29. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Rakd be az XP telepítő lemezt és első körben csinálj egy javító telepítést.
2010. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam betenni rendszerindítólemezt, telepítőlemezt, de semmire nem reagál. CSak felpörgeti a lemezt.
2010. ápr. 29. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:

A bootképernyőn, amikor a nagy logot látod, akkor esc billentyű, erre visszaadja a POST képet, és itt írd meg, hogy hol akad le.

Amúgy szerintem HDD, ha kék halállal szállt el netezés közben és most nem indul.

2010. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vinyónak látszik.
2010. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!