Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy új kontrollert...

Vettem egy új kontrollert (acme GA05) elkezdtem beállítani a gombok funkcióit a FIFA 17-nél és szinte folyamatosan kiírja *offset8x és annak a gomb nem működik! Valaki tud segíteni nekem abban hogy ez a probléma megszűnjön és újra tudjak játszani?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!

#játék #joystick #FIFA 17 #kontrollel hiba
2016. nov. 19. 12:40
 1/2 A kérdező kommentje:
*az a gomb nem működik! :) Bocsi!
2016. nov. 19. 12:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a baj az olcsó, noname kontrollerekkel. PC-hez csakis Xbox 360/One kontrollert érdemes venni (esetleg Steam kontroller), minden más kidobott pénz (tapasztalat).


Külső programmal próbálkozhatsz a gombokat beállítani, játékonként külön profilokhoz.


[link]


[link]


De sokat ne remélj tőle. Én 2 külön 3 ezres fostalicskával jártam hasonlóan, míg végül megelégeltem, hogy szinte semmilyen játék nem ismeri fel, és hogy harmadik féltől származó szoftverekkel sem működnek normálisan, így vettem egy Xbox 360 kontrollert. Nem bántam meg.

2016. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!