Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor Minecraft Szervert...

Amikor Minecraft Szervert inditok miert csak 1GB ram ott tudok inditani mert van eleg ram hely es en kb 2GB ram ott szeretnek bele?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 22:25
 1/3 anonim válasza:

a run.bat-ban -Xmx1024M résznél írd át a 1024-et 2048-ra

-Xmx2048M

2016. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van olyan, amikor nem engedi. Ha 2GB RAM-mal akarod futtatni, akkor legalább 4GB "szabad" RAM kell.

Mit gondoltál, fullosan kihasználva a géped a RAM-ot futna? Van alap fenntartott RAM, meg ami a rendszernek van (és nem tudod igénybe venni, de azokat is a "szabadhoz" sorolja).

UI.:

Régen én is értetlenkedtem, hogy van 2GB RAM még, de nem megy 1,5GB-tal a szerver. Hát, utólag rájöttem. (gép össz. 4GB RAM-os volt).


Remélem nem sértettelek meg!

MakroBox

2016. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen gondom, amikor:

- 32 bites java-t használtam Windowson, megoldás 64 bites java feltelepítése

- 32bit WinXP-n akartam futtatni, megoldás: Linuxon futtattam

A Java-nak megszakítás nélküli/töredezetlen memória kell, tehát lehet hogy van elég RAM csak töredezett. 64 bittel nagyobb eséllyel tud ilyet találni mint 32vel.

2016. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!