Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy laptopon milyen az állandó...

Egy laptopon milyen az állandó internet amit meglehet rendelni és hogy működik? (tehát nem wifi)

Figyelt kérdés
Előre is elnézést kérek,ha volt már ilyen kérdés...
2008. okt. 5. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Van mobilinternet. Ez elvileg szélessávú, tehát adnak a géphez egy külső modemet, áltatlában egy usb-re csatlakoztathatót (kb pendrive méretű), vagy egy pcmcia kártyát. Viszont vezetékes nettel ellentétben, itt nem a sebességért, hanem a letöltött adat mennyiségért fizetsz. (pl van egy 10gb-os csomagod, amiért fizet fixen X Ft-ot, és ha túlléped ezt a korlátot, akkor még külön fizetsz a letöltött adatmenyyiségeel arányosan) Szóval letöltésre, sőt még arra se igazán alkalmas, hogy youtubon videókat nézz naphosszat, mert pillanatok alatt túlléped a korlátot, és akkor már durva árak vannak, Magyarul munkához, jó, szórakozáshoz aligha.

A lefedettség se tökéletes, csak a nagyobb városokban van kiépítve a rendszer, és ott is gyakran megszakad.

2008. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan mobilinternet pl. Vodafone amit én használok korlátlan 6000Ft/hó a sebessége meg 7,2 Mb/s és esetenként ez meg is van. Kitétel csak annyi hogy nem használhatsz torrentet de én pl. rapidshare-ről már töltöttem le egy hónap alatt 150 Gb-ot és nem szóltak érte mert nem torrent. Így tényleg korlátlan.
2008. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ami nem mobilinternet? :O olyan nincs? szóval akkor nem lehet letölteni torrentről????? :O valami más internet lehetőség nincs? én ezt nem értem...
2008. okt. 5. 20:07
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez a Vodafone-os net ez KORLÁTLAN ? tehát lehet vele youtubon videót nézni? És ha átküldenek nekem képet/zenét akármit,akkor az nem letöltés ugye?
2008. okt. 7. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen a vodafonos az korlátlan nézhetsz bármit és küldhetsz ill. fogadhatsz bármit csak torrentet nem használhatsz.
2008. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!