Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan javítsam meg a fényképe...

Hogyan javítsam meg a fényképezőmet?

Figyelt kérdés
Üdv! Van egy Nikon Coolpix L820 -as fényképezőm. Kb. 2-3 hónapja nem használtam, aztán amikor ma bekapcsoltam, észrevettem hogy fekete képet ad. Az objektív hibamentesen kinyílik, és az OS is bejön. Tudok navigálni a menüben, csak fekete a kép. Először arra gyanakodtam, hogy csak a forrasztás ment tönkre, vagy valami chip hiba lehet, de ahogy megráztam, láttam egy kis fényes, életlen foltot a képernyőn, Láttam, hogy csak a fényérzékelőnek a ragasztása engedett el, és elfordult az objektívből. Ha megrázom akkor lötyög. Szerintetek meg tudom itthon csinálni, vagy inkább vigyem be valami szervizbe? Kb 4 éve vettük a Media Markt -ban, garancia azthiszem már nincsen rá. Ha esetleg bevinném szervízbe, akkor hova vigyem? Kispesten lakok. Illetve ha beviszem, akkor kb mennyiért és mennyi idő alatt végeznek vele? :S

2016. nov. 1. 12:10
 1/4 Dongaben ***** válasza:
Szerviz. Hogy hová? Keresőbe beírni: "Nikon márkaszervíz Budapest". Hogy mennyibe kerül, csak ott fogják tudni megmondani. A "beadás" előtti kérdés nem kerül semmibe. A legtöbb helyen azért normálisak. Azt is megmondják, hogy egyáltalán megéri-e javíttatni.
2016. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Márkaszervíz szlovákiában van, a magyar márkaszervizek oda küldik a fényképezőket, tehát kb 2 hónap mire megjön a gépem :S
2016. nov. 1. 13:08
 3/4 Dongaben ***** válasza:
Esetleg ez: [link]
2016. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szervizkérdésekkel kapcsolatban az alábbi telefonszámon kaphat információt hétköznapokon 8.30-17.00 között :

+36-1-232-1372/9/209 mellék

vagy írjon az info.hu@nikon.com e-mail címre!

Ügyfél bejárati cím: Nikon Kft. 1143 Budapest, Hungária körút 130. felől (Az 1-es villamos Zugló vasútállomás megállójánál.)


Ez van a nikon oldalán szóval van nikon szervizpont Budapesten... Az, hogy hol javítják, az egy dolog, de van hova vinni személyesen.

2016. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!