Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek! Hogyan...

Üdv mindenkinek! Hogyan tudnék úgy blu-ray borítót nyomtatni, hogy ugyan olyan minőségű legyen mint az eredeti borító?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 11:18
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

A dobozára?

Akár tintasugaras, akár színes lézer nyomtatóval meg lehet oldani. Legfeljebb a papír minősége nem mindegy, azt kell jól kiválasztani.

Persze ez csak saját célra, mert bizonyos dolgokat (metál jellegű felülnyomás, esetleg hologram) házilag nem tudsz előállítani. Tehát, ha nem is 100%-ban ugyanolyan lesz, de nagyon hasonló.

2016. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyomtatásnál is lehet állítani a minőséget a beállításoknál.
2016. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább azt javasolnám, hogy keress a közelben egy digit nyomdát. 2-300 forintból megcsinálják nyomdai minőségben.

Eredeti minőséget szeretnél, ahol nagyon nem mindegy a papír. Ezeket általában műnyomóra nyomják (115-135 grammos). Ehhez a papírt se olyan egyszerű megszerezni, illetve abban se vagyok biztos, hogy a tintasugaras nyomtató festéke egyáltalán megáll rajta normálisan. (Ezen van egy réteg, ami miatt a festék nem úgy szívódik be a papírba, mint egy sima fénymásoló papírnál).


Kérdésedből ítélve már próbálkoztál vele. :) Ha a papír is jó, a nyomtató is jó, jah és a kép is jó, akkor szerintem ne görcsölj vele. Add le egy digitális nyomdának és pár perc alatt pár száz forintból meg is van oldva.

2016. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,el mentem egy fénymásolóshoz megcsinálták nekem 19 borítót nyomtattak nekem 130 forint volt/lap.Úgy hogy ezentúl így fogom megoldani :)Nem egy nagy összeg.
2016. okt. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!