Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Huawei Band-58F okoskarperec...

Huawei Band-58F okoskarperec nem csatlakozik bluetooth-ra.2 napos, de kéz alatt vettem, gari nincs. Valakinek, valami ötlet? Reset-eltem kétszer, de semmi változás.

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy resetelted?
2016. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy funkció (a többi közt), hogy reset. Azt kipipáltam. Lenullázta magát, de kapcsolat azóta sincs. Vigyáztam is rá, víz se érte, pedig vízállónak írják.
2016. okt. 26. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:

na de újra kell párosítani az eszközt a telefonnal, ezt megcsináltad? használati hol van?


van egy képmentésed a reset-ről amit feltöltesz képmegosztóra?

2016. nov. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy újrapárosítottam. Elég sokszor csinálja, hogy ledobja a bluetooth-t. Milyen képmegosztóra gondolsz?
2016. nov. 2. 06:19
 5/6 anonim ***** válasza:

csinálsz képmentést a telefonban a resetről, ha az alkalmazásban van, és feltöltöd pl az imgur.com vagy képfeltoltes.hu vagy akarmilyen képmegosztó oldalra.


Na most ez a reset az okoskarperecen van? Vagy a telefon app-jában?


Ha meg kéz alatt vetted, akkor nem lehet pont ezért sózták rád, mert hibás?

2016. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A karperecen lévő reset opciót használtam. Azóta is csinálja néha, ha a telefonon belépek az alkalmazásba, összekapcsolódik. Nem értem az okát, ha hatókörön kívül érek, utána vissza, miért nem csatlakozik automatikusan. Nagyon megbízható embertől vettem, telefont cserélt, ahhoz kapta, de neki nem kellett. Én bontottam ki a csomagolásból.
2016. nov. 13. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!