Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sos, Segítség? Word dokumentum...

Sos, Segítség? Word dokumentum előző verzióját, vagy a váglólap előzményeket hogy tudom megnézni?

Figyelt kérdés

Béletlenül bezártam a lapot úgy hogy egy rész kivágtam és és így azt nem mentette, vágolapon volt de egy linket is másoltam így az felülírta

Könyörgöm valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!!!! :(((((



2016. okt. 20. 03:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha bezártad a programot, akkor a vágólap tartalmával nem is bajlódnék.

Egy régebbi verzió visszakeresésére viszont van némi esély. Alapbeállításként 10 percenként csinál egy automatikus mentést a word. Nálam 2007-es van telepítve.

klikkel a bal felső sarokban lévő Office gombra. Az előugró panel alján találsz egy olyat, hogy a "A Word beállításai". A megnyíló ablakban klikk a mentés menüpontra. Ott az "Automatikus helyreállítási mappa" sorában megtalálod az elérési útját az ideiglenes fájloknak. Ha szerencséd van, akkor találsz ott még valami használhatót. (Javaslom bekacsolni a fájl kezelőben a rejtett fájlok megjelenítését.)

2016. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos teljesen üres az a mappa. :((

A mappa beállítások nézet részénél bejelöltem a rejett fájlokat mutatását is.

Nekem 2010es word-öm van.


Valaki még tud esetleg valami módszert?

2016. okt. 20. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor sajna, ezt elkönyvelheted "tanuló pénznek". :(

Nem akarok így utólag okoskodni. Átérzem a helyzeted. Szivattam már meg magam én is így.

Azóta mindig mentek mielőtt valamit bezárok. Ha több dolgot is módosítok, akkor többféleképpen mentem el. Ha több dolgot is vágólapozok, akkor azt berakom jegyzettömbbe. Így legalább tudok mihez visszanyúlni, ha valamit elbarmoltam.

2016. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:
Jobbegérgomb a dokumentum fájlon > Tulajdonságok > fent "Előző verziók" fülön szerepel valami?
2016. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez most az volt. :(

Mostantól én is inkább három példányban mentek, mielőtt bármit kiszednék, átraknék.


Sajnos, ott sincs semmi.

Már megnéztem az összes ilyen mappát, kipróbáltam egy fájl visszaállító programot... 5 évre visszamenőleg előszedett egy rakás törölt dokumentumot, csak ezt nem.


Egyébkét olvastam, hogy vannak ilyen vágólap adatmentő programok.Ilyet esetleg tudtok ajánlani, melyiket érdemes letölteni ami működik is? :)

Nagyon hasznos kis dolognak tűnik. :)

2016. okt. 21. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!