Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elmenteni pld....

Hogyan lehet elmenteni pld. Egy csatolmányt a gmailban?

Figyelt kérdés
A mentés helyének kiválasztása, majd egy másik időben annak továbbküldése, szóval kompletten kérném a leirást.Köszönöm
2010. ápr. 26. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Megírod a levelet, mint rendesen, hozzáadod a csatolmányt, mint rendesen (Melléklet csatolása gomb), megvárod amíg feltölti, majd rányomsz a Mentés most gombra. Ez elmenti a komplett levelet csatolmánnyal együtt a Piszkozatok közé, ahonnan bármikor el tudod küldeni később. Elvileg magától is menti a levelet 2-3 percenként miközben írod, de a gomb a biztos.
2010. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs' ha nem volt konkrét, érthető a kérdésem.Arról van szó, hogy a gmailomra kapok (például) egy szép, természetfotókból álló képsorozatot, ami nagyon megtetszik,majd máskor is megszeretném nézni és elakarom menteni egy mappába.Ezt hogyan? Majd pedig szeretném elküldeni ugyanezt, ugyanebből a mappából az egyik ismerősömnek.Valójában erre gondoltam a kérdés megfogalmazásakor.
2010. ápr. 26. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Hali! A file mellett ( rendszerint a levél alján ) vannak linkek ( Download / Download All // meg kell várni, amíg a vírus scannelés végez )kattints a linkre, válaszd ki, hogy hová akarod menteni, és clickelj az OK-ra.

Ha a képeket másnak is szeretnéd elküldeni, akkor

1., forwardolhatod az eredeti levelet ( ezzel együtt az attachmentek is küldésre kerülnek )

2., Nyitsz egy új email-t és a már elmentett file-okat hozzácsatolod.

2010. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Webes Gmail postafióknál a mellékleteket az email alatt látod, van ilyen, hogy Összes melléklet letöltése, illetve egyenként is le lehet tölteni. (Kép mellett pl. Megtekintés, Letöltés). Ha Firefox-ot használsz, azt úgy állítsd be, hogy az Asztalra mentse. (Eszközök, Beállítások, Általános, Fájlok mentése).
2010. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy is lehet, hogy a teljes levél továbbítása, melléklettel együtt. Új címzettet írsz be és kész.
2010. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

12:32---Ne haragudj, de amit válaszoltál, azt nem értem.Bizonyára a hiba bennem van.

13:37---Nem letölteni lii. megtekinteni akarok.

13:38---Nem továbbítani akarok.Azt majd máskor.

Az elózó kommentem után már nem is tudom, hogyan fogalmazzak.

Csak a példa kedvéért: elküldöd nekem a "Magyarok bejövetel..." 28 képből és szövegből álló dokumentumot.Ezt leakarom menteni a képek mappába.Innen pedig - a bejövő levelek közül - törölni akarom.Tehát lementeni, (elmenteni) akarok.

2010. ápr. 28. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű a helyzet: mentsd az Asztalra, aztán az Intézőben húzd be egérrel a Képek mappába. Ha van Total Commandered, akkor átmásolod. Ennyi, nem kell túlbonyolitani.
2010. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ööö...azt hiszem, hogy mind a négyen értettük a kérdést és nagyjából ugyanazt a megoldást javasoltuk...

Abszolút teljes és hivatalos leírásokat itt találsz:

[link]

2010. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!