Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miértnem tudok rendelni...

Miértnem tudok rendelni amazonról? Sem az amazon.com-ról sem az amazon. Co. Uk-ről sem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Folyton ugyanezt írja ki akármit is próbálok rendelni...

"

Sorry, this item can't be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or delete the item from your order. You can also see if this item is available for delivery to your address from another seller."



2016. okt. 16. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt a terméket nem szállítják Magyarországra.
2016. okt. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyiket se??? Minden terméket megpróbáltam ami a listáimban van, több árustól és egy se...

Igaz azóta utánaolvastam, és mintha amiatt nem szállítanának M.O.-ra mert régen a csomagoknak a postán lába kélt. De attól még szállíthatnának, max nem vállalnak felelősséget, a postát meg az enyveskezű dolgozóira gyújtom.

2016. okt. 17. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!