Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Myvipen ha bejelentést teszek,...

Myvipen ha bejelentést teszek, hogy egy ember zaklat, akkor bejelenthetem azt!? (többi lent)

Figyelt kérdés
Myvipen ha bejelentést teszek, hogy egy ember zaklat, akkor bejelenthetem azt, hogy ez a személy zaklat kommentálokkal és trágár kifejezésekkel önti el kommentáljait amelyeket nekem írt? És ezáltal milyen enyhítő büntetést szabnak ki a moderátorok? Esetleg profil törlése?
2010. ápr. 25. 22:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Bejelented és biztos csinálnak valamit. Ha mást nem letörlik, vagy ha utána újra regisztrál, töröld le te magad. Vagy töröld az ismerőseid közül és állítsd be, hogy a képeket csak az ismerőseid kommentálhassák.
2010. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

www.sullinet.atw.hu/zaklatas.JPG


Ezt a funkciót találtam helyesnek. Gondolom a moderátorok is ezt ajánlanák.

2010. ápr. 25. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Az adatlapján bal oldalon van olyan funkció, hogy "tiltás". Itt be tudod állítani, hogy ne tudjon kommentelni, ill. üzenetet írni.
2010. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!