Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a gta 5-höz...

Riki11 kérdése:

Miért van az hogy a gta 5-höz meg van minden cuccom médiumra tettem és mégis be lagol? Tulajdonságok: Asrock g31m-s alaplap Intel xeon x5450 4x3000 mhz cpu 4 gb ram 800 mhz Gigabyt gtx 660 Ti OC 2gb gpu

Figyelt kérdés

ha tudtok akkor link is jöhet...

segítségeteket köszönöm



2016. okt. 15. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Bárki bármit mond, a GTa -nak kevés a 4 Gb ram.

Tessék a link: [link]

2016. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első probléma a proci hiába erős , de leginkább ezeket a xeon procikat szerver gépekhez szokták használni , és nem játékra (de igazából nem hinném hogy ettől laggol). Ami biztos, hogy probléma az a ram , és a videókártya 8 giga rammal is megtud izzadni vele a gép szóval azzal mindenképp vannak gondok. A videókártyával meg annyi a probléma, hogy már egész egyszerűen lassú amúgy nem volt egy rossz kártya az a maga idejében, de pl már a 750ti -ok is eléggé a végső stádiumba értek.
2016. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Üdv. Nekem 980gtx i7 4770k 16 giga ram ,és nekem is belaggol. Én is szeretném tudni miért!
2016. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Gta4-nél voltak hasonló problémák szerintem a ramok kihasználtságánal lehet a probléma..kicsit várjatok az új patch-re szerintem az talán megoldja a problémát a legtöbb open word játéknak mindig volt valami haszonló nyavajája.
2016. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

lowon is kerdezo?


es akinel meg nem lagol gyengenb gepen es azert sirankozik? :D


#3 nalad nehez lehet megallapitani szerintem meg helyszinen is


mas jatek is lagol? vagy egyeb problema? (kerdezo)

2016. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem laggol masnal pl: wicher 3 magasan lagg nélkűl fut az uj doom alacsony-kozepen szepen ment
2016. okt. 15. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Közveszélyes: Nálam laggol még az ac black flag is! A The Crew, Gta5, Call of duty advanced is de az csak néha nagyon kicsit!
2016. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat az avancedet nem probaltam meg.... De az ac-t ultran
2016. okt. 15. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!