Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Dungeon Siege...

Hogyan lehet a Dungeon Siege 1 vagy a Dungeon Siege 2-vel neten játszani? Sikerült valakinek? FONTOS!

Figyelt kérdés
Mert valahol volt hogy nemtom milyen programkell hozzá,meg hogy magyar szero nincs hozzá és igy nehéz vele játszani:S
2010. ápr. 25. 08:42
 1/5 anonim válasza:
Már én is próbálom nagyon régóta. De a ds 1el lehet neten játszani csak a 2vel nem oda kell regizni de már nem lehet regisztrálni meg már régi meg nemtudom. De DS 1el símán csinál valaki 1 szobát és beszépsz ez nem olyan hogy magyar szeró meg nemtudom itt nem 50en játszanak 1 szerón. ha csinálsz 1 et akkor oda hívod pl a haverod ő begépeli az ip-d és elvagytok 2-en 3an.
2010. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oks köszi:D
2010. máj. 26. 14:49
 3/5 anonim válasza:
ha 2ről megtudsz valamit, hogy lehet e valahogy játszani multiban akkor ide írd le:) köszi
2010. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah az még jöhetne xD
2010. máj. 26. 15:50
 5/5 anonim válasza:

Hello! nah körülnéztem, hogy hogy működik kell egy Hamachi program és az összeköt neten és úgy érzékeli mintha lan lenne ezért lanon keresztül kell csatlakozni. én megpróbáltam a barátommal de nme jött össze valószínüleg azért mert neki XP van nekem meg win7 tehát nekünk nem működött. Küldök neked egy linket, énis innen nézegettem hogy mit hogy kell honnan kell letölteni.

ez egy fórum itt ujtottak páran valamire:

[link]

Persze kell valaki akivel játszani fogsz:D anélkül nemfogsz szerót találni mert azt neked kell csinálni a hamachin. Sok Sikert!!!

2010. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!