Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pc vagy laptop (tobbi lent)?

Pc vagy laptop (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy 280. 000ft erdemes e gamer laptopot venni. Nekem az a baj a pc vel hogy viszonylag uj vagyok ebben a vilagban ezert nem nagyon tudom megitelni mit kell berakni menyiert hogyan stb. es ha mondjuk a laptopomba van egy i7es proce es egy gtx960as vidikartya de ugyan enyi penzert a pc be csak i5 os proci ferne kisseb kijelzovel. Es ha mondjuk azt hogy laptopot veszek akkor ha veszek hozza egy monitort billentyuzetet es egy egeret akkor ha ezeket "oszedugom" akkor fogalmazhatni monitoron jatszok meg minden de a laptopomom nem?

2016. okt. 6. 07:25
 1/8 A kérdező kommentje:

....ennyi penzert a pcbe csak egy i5 proci ferrne bele roszzab videokartyaval....

Elirtam.

2016. okt. 6. 07:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Pc, lehet hogy i5 viszont sokkal erősebb és sokkal jobb videokártya.
2016. okt. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg azért egy noti i7 sokkal gyengébb mint egy asztali i5.



"ugyan enyi penzert a pc be csak i5 os proci ferne kisseb kijelzovel"


Mi az, hogy kisebb kijelzővel? Nem is nagyon árulnak 20" alatt monitort meg 17" felett notit

2016. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Veszel egy full hd monitort kb 35k, tehát 245k marad.

i5 6500 -60k

asrock b150m pro4-25k

16 gb ddr4 ram- 25k

bármilyen gtx 1060 6gb-90k

jobb táp, xfx 450 pl-15k

1 tb hdd-15k

ház ami tetszik 15k


később mehet bele ssd de szerintem még 15k-hozzá tudsz csapni, illetve az egér billentyű se nagy tétel, kezdésnek 5k-ért is jó.

2016. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp asztali gép. Parasztvakítás ez a gamer laptop. Jó,el lehet velük játszogatni,de ugyanannyi pénzből lényegesebben erősebb asztalit tudsz összetenni.
2016. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A 3.valaszolnak:

Baszus nem latod hogy ezzel kezdtem hogy elirtam??ha vak vagy??

2016. okt. 6. 09:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindettől függetlenül, hülyeséget írtál. Ugyanazért a pénzért erősebb asztali gépet lehet összerakni, LÉNYEGESEN erősebbet. Az, hogy i7 nem jelent sokat, egyrészt számít, hanyadik generációs processzorról beszélünk, másrészt figyelembe kell venni, hogy a laptopokba butított, gyengébb darabokat raknak mindenből, az alacsonyabb fogyasztás, és hőtermelés miatt.
2016. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből már asztali PC, ha nagyon-nagyon fontos a mobilitás, akkor laptop.


Ha rádugsz a laptopra egeret, billentyűzetet, monitort, akkor ugyanúgy a laptopon játszol, csak a monitor jeleníti meg a képet, nem a laptop kijelzője. TV-re is rákötheted, ha van otthon egy jó TV, akkor minek monitort venni.


De mondom, ennyiből asztali PC-t vegyél, és mivel írod, hogy nem értesz hozzá, ezért hallgass az ide író hozzáértőkre. :)

2016. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!