Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google Docs kérdőívbe hogyan...

Google Docs kérdőívbe hogyan tudnék szépen képeket beszúrni?

Figyelt kérdés
Egy kérdésnél több képes válasz lenne, de nem tudom beszúrni a képeket. Egyáltalán, szépen kivitelezhető ezzel a programmal ez? Más ötleteket is szívesen fogadok, mivel tudnék online kérdőívet szerkeszteni. (Kérdőívem kb. 50 emberrel kell kitöltetni, kb. 20-25 kérdés, képekkel illusztrált kérdések és válaszok.)
2010. ápr. 24. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Engem meg az érdekelne, mért nem lehet kitölteni kérdőívemet. Az "Elküld" után azt írja ki, hogy vmi baj történt: "Valami kellemetlen történt. Aggodalomra azonban semmi ok. A Táblázatok csapata már értesítést kapott, és máris dolgozni kezd a probléma megoldásán. "


MÉRT? Nem lehet, hogy túl sok a kérdésem, és nem fér el az Excel táblában? Mert pl. ebben az "Excel" táblában nem is szerepel minden kérdés.

2010. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!