Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Magátol újraindul a Windows 7...

Magátol újraindul a Windows 7 kb 2 óránként Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szóval elöször az van hogy megszakad az internetkapcsolad addig kitudok még lépni amiben agyok pl:játék vagy program aztán újraindul.

Egyszer láttam hogy kiírta rundll32.exe hiba

Hogy tudnám kijavítani vagy pls írjáték le mit kellene csinálni


2010. ápr. 23. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos neked is lejárt a próbaverziód. Nem lehet aktiválni, se semmi. Meg kell venned vagy egy másik rendszert kell fel raknod.
2010. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedj le egy másik verziót, az meg hogy lejár nem minden verzióra igaz, csak az eleinte kiadott verziók jártak le és nem lehet őket aktiválni, az újabbakkal nincs ilyen gond
2010. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aktiválva van a windows7, igaz mielött újratedtem akkor az volt a baja hogy kékhalálféleség és aktiválási gondok.


Szóval ha most aktiválva van és újraindul akkor szar a verzió szedjek le másikat? újabbat?

2010. ápr. 24. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vok. Valószínüleg ninc más választásod. Jut eszembe nekem is azt írta,h aktiválva van, de attól lejárt és újra indulgatott.
2010. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért, csak gyorsan írtam.
2010. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz már töltöm az újabb Windows 7 Ultimatet rem jó lesz
2010. ápr. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!