Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy program...

Miért van az, hogy egy program beír pár száz MB adatot a RAM-ba, majd egy idő után ezt "elfelejti" és újra bírja ugyan azt, de az előzőt nem törli?

Figyelt kérdés

Ezzel egy bizonyos idő után az alapból 2-300MB RAM-ot használó program RAM használata simán felmegy 6-7 GB-ig (tovább nálam nem tud, mert csak 8GB RAM-om van).


Bocsánat, ha rosszul fogalmaztam, annyira nem látom át a dolgokat. Ez a program pedig a Google Chrome, és csak akkor jön elő a probléma, ha Flash alapú weboldal van megnyitva (mostanában gyakran játszom a Shakes & Fidget nevű online játékkal, na az pont ilyen).


Valahogy ez javítható? Ha bezárom a lapot, akkor helyre áll a dolog, de használat közben is, mikor egy újabb adag memóriát foglal le belassul a játék, mint amikor betölt. Más Flash oldalon van hogy teljesen újratölti az egész oldalt.



2016. szept. 24. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
na igen.a google chrome sz r,és zabálja a ramot.annyit,amennyit csak elér.
2016. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy régebben nem volt ilyen.

Mióta alaplapot cseréltem a gépben és újratelepítettem a rendszert azóta ilyen.


Kipróbáltam Firefox-al is, azzal is ugyan azt csinálja :(

2016. szept. 24. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert rosszul van megírva a program.
2016. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez ellen mit tudok tenni?

Másik gépen tökéletesen működik. Valami program-gép kompatibilitási probléma lehet.

2016. szept. 24. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!