Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyton újraindul a gép....

Folyton újraindul a gép. Miért van ez? FONTOS!

Figyelt kérdés
1 hete elég hirtelen belassúlt a gépem, és bizonyos időközönként újraindult. Leformáztam a winyót, de vissza már nem telepítette, mert 80%-tól nem másolt fel egy fájlt sem. Utána még 2 működő Xp-t megpróbáltam, azokkal ugyanezt csinálta. Odaadtam a winyót haveromnak, ő tett rá egy Xp-t. Megy a gépem, de még mindig újraindul. Később kiporszívóztam, de semmi változás. Ilyenkor mi van? :S:S
2010. ápr. 23. 19:35
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt a gond, én az egész házat kicseréltem belülről kivülről is. :S Nem volt olcsó mulatság, de hát megére, azóta nincs gondom,mert én is mindent kipróbáltam amit lehetett, de sehogy sem volt jó, a végén odáig fajult,hogy beléptem a netbe ujraindult, elinditottam rá 3 percre már ujraindult..
2010. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj, azt elfelejtettem írni, hogy a gépem 6 éves, a táp kb 4.
2010. ápr. 23. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl kevés az infó. Elvileg a vinyód jó. Szokásos eljárás:

Másik táppal megnézni. Azért egy másik vinyóval is megnézném a gépet.

CPU hőmérsékletét mondjuk Speedfan-nal megnézni, ha túl sok (60 fok fölé nem illik menni) CPU-t újrapasztázni.

RAM-ot CPU-t underclockolni elég erőteljesen, ha így elindul akkor a RAM vagy CPU hibázik.


RAM vagy melegedésre tippelnék.

2010. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól írta le az előző, de első körben a melegedést kéne ellenőrizni, ahhoz nem kell + alkatrész. Szedd le az Everest-et és folyamatosan figyeld az alkatrészek hőmérsékletét. Ha az rendben van akkor tényleg csak az alkatrészek egyenként való letesztelése segít kideríteni mi a gond.
2010. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!