Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy a...

Honnan lehet tudni, hogy a winchester "haldoklik"?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hard disk sentinel nevű program, az ilyenekhez lett készítve. Minden merevlemezzel kapcsolatos dolgot lehet vele vizsgálni, például sebesség, hibás szektorok száma, mennyit ment a winchester összesen, illetve ad értesítést arról is, hogy megközelítőleg mennyi ideje van hátra (bár ez általában nem jön be), ha hibás, akkor kiírja, hogy mi ilyenkor a teendő.

[link]

2010. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó


Nagyon szépen köszönöm a választ.Azt hiszem,hogy sikeresen letöltöttem a programot,de sajnos nem sikerül regisztrálnom.Segítenél nekem,hogy hogy kell?Köszönöm szépen

2010. ápr. 23. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Előre szerintem nem lehet megmondani. HD sentinel is a SMART-ot használja. Katasztrófa amit azzal csináltak. Amint elkezded kiolvasni a SMART értékeket félrerántja a fejet ami nagyon nem tesz jót a vinyónak. Amint abnormális viselkedést tapasztalsz, néha belassul(IO hiba), kattog, bad sectorok megjelennek lehet tervezni az adatmentést.

Ne gyilkold a SMARTtal a vinyót.

2010. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!