Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows egyfolytában regsvr3...

A windows egyfolytában regsvr32 hibát dob mert be akar tölteni olyan dll-t amit töröltem mit csináljak? (Pontos hibaüzenet a leírásban)

Figyelt kérdés

A hibaüzenet szóról szóra:

----------------------------


A

"C:\Users\felhasználónév\AppData\Local\ASHw...\xqtqaphv.dll"

modul betöltése nem sikerült.


Győződjön meg arról, hogy a bináris fájl megtalálható

a megadott elérési úton, vagy futtasson hibakeresést a bináris fájl, illetve a függő .DLL fájlok hibáinak felderítésére.


A megadott modul nem található.



2016. szept. 20. 18:23
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Parancssorban (keresés/futtatás: cmd) manuálisan uninstalálld a hibás DLL-eket , valahogy igy : regserv32 /u / "C:\Users\felhaszn....\xqtqaphv.dll" : [link]


Vagy A registry-ben keres rá a DLL neve alapján a bejegyzésekre és töröld azokat.


Sok sikert.

üdv.

2016. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs hibás dll letöröltem de be akarja tölteni a windows valamiért nem tudom az elérési útját sem mert az amit ír mappa nem is létezik
2016. szept. 20. 18:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan registryben megvolt töröltem mostmár nem ugat a köcsög windows köszönöm szépen a hasznos választ zöld ment
2016. szept. 20. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!