Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Össze raknátok nekem egy...

Roni Balogh kérdése:

Össze raknátok nekem egy konfigot?

Figyelt kérdés

180000-ért akarok de én eddig ezt alkottam-->

amd fx 8350


16 gb ram


gigabyte rx 460 4gb 128 bit


Asus M5A78L-M LX3


+egér meg bill stb



2016. szept. 19. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem jó.Az alaplap lepkefing egy ilyen fx alá.Az első értelmes alaplap az a gigabyte 970a-ud3p.Egyébként fx-re már nem építkeznek régi már kifutóban van lassan jön a zen ,fejleszteni már nem lehet,és jóval gyengébb mint egy i5 játékok alatt.A videókártya amit kinéztél az egy gyengusz kártya ,8 giga ram pedig elég ma még azt a legkönnyebb később 16-ra bővíteni.Egy szóval ez amit kinéztél nem jó.
2016. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egy rettenetes lap, olvasgass róla egy kicsit, rengeteg embernél megadta magát - nálam anno egy éven belül 3 is járt, pedig még csak nem is tuningoltam.


A 8350 is brutálisan túl van árazva, a 8300 ugyanaz, csak alacsonyabb órajelen(és hacsak nem fogod ki a létező legrosszabb chipet simán fel tudod húzni 8350 szintre), és 10-12 ezerrel olcsóbb.

Nem tudom, az a kártya szerintem nagyon sovány ehhez a kerethez, legalább a legolcsóbb rx470 et érdemes lenne valahogy kihozni belőle.


..és egyáltalán nem poén most fx et venni, ha nem tudsz várni vegyél hasonló áron valamilyen(akár használtan) i5 öt, ha tudsz, akkor meg elvileg pár hónap és itt a Zen.

2016. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rosszat alkottál . 180 ból egy i3 6100- el kellene felépíteni minőségi táppal és 8 giga rammal ami játékoknál még mindig elegendő igen csak.
2016. szept. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!