Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki esetleg tudna segíteni?...

Valaki esetleg tudna segíteni? (msn. )

Figyelt kérdés

Sziasztook!

Arra lennék kíváncsi,hogy ha az msn-emből lementettem a

Documents and Settings/saját dokumentum\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger\saját msn cimed\ObjectStore\CustomEmoticons mappából pendrive-ra a hangulatjeleim... és újra lett rakva a gép op-rendszere.... hogyan tudnám visszarakni a hangulatjeleket,mert az a mappa,ahonnan kimásoltam az op-rendszer újrarakása után már nem található...?! :OO

tudnátok valami megoldást javasolni? :]

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!! :)


2010. ápr. 22. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Start/vezérlőpult/mappa beállításai/speciális, és a rejtett fájlok "megjelenítése" gombra kapcsolj. Ha ez nem segít, akkor a rendszer fájlok elrejtése elől vedd ki a pipát, így már biztosan látszani fog.

De ha a címsorba beírod az a címet:

C:/Documents and Settings/saját dokumentum\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger

Akkor is meg kell, hogy jelenítse.

2010. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem ez a mappa nem jön létre default-ból, ha nem találod, próbálkozz meg azzal, hogy a megfelelő helyre csinálsz egy ilyen nevű mappát és belepakolod az emoticonokat. Ha így sem megy, akkor az előbb kreált mappát töröld, nyisd meg az MSN-t, csinálj legalább egy custom emoticon-t. Elvileg ennek a folyamatnak meg kell kreálnia a megfelelő mappát is. Abba aztán a belepakolt ikonjaidat valszeg meg fogod tudni nyitni az MSN-ben.
2010. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!

Így már sikerült!! :))

2010. ápr. 23. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!