Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt akarnám megtudni hogy azt...

Azt akarnám megtudni hogy azt hogy kell megcsinálni a minecraft építettem 1 spleef wrpot és az a baj hogy a játékosok nem bírják használni nincs joguk rombolni és azt akarom tudni tőletek hogy ezt hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Hogy tudjanak rombolni de csak ott és sehól máshól.
2016. szept. 12. 18:25
 1/1 anonim válasza:
Beteszel egy "WorldGuard"-ot (plugin), beírod, hogy /rg flag __global__ build allow, utána pedig fabaltával kijelölöd a falakat, meg azokat a részeket, ahol azt szeretnéd, hogy ne tudjanak rongálni, beírod, hogy /rg define <név>, aztán mindre beállítod, hogy /rg flag <név> build deny. Nem tudom, hogy mennyire érted, de én ezt a módszert szeretem használni. Ha nem megy, vagy nem érted, akkor keress valami segítséget a worldguard-ra az interneten, biztos találsz.
2016. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!