Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana laptopot?

Valaki ajánlana laptopot?

Figyelt kérdés

Ami fontos:


Konnyu legyen /ne MAC/

13-15os kijelzo

Min. 8gb ram

Procija legyen jo

SDD elony, de dvd olvaso iro se artana

Eddig csak HP-m volt de nyitott vagyok.


Amire hasznalnam:

Bongeszes, filmezes, PS, web programozas, semmi extra. Fontos hogy legyen rajta VGA es HDMI bemenet. Neha 2 monitorra lesz kotve. Gyors legyen.


2016. szept. 6. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyid van rá?

Mert ha nem írsz, akkor lehet, hogy drágábbat fognak ajánlani, mint ahogy te gondoltad:

[link]

2016. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez teljesen jo ha bovitem +4Gb rammal. Eleg a 8gb, igaz?


Jo hogy irtal,a bluetooth is fontos!


Igazabol mindegy az ar, fel millioig

2016. szept. 6. 15:18
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Én ugyan nem laptop típust ajánlok, csak egy-két észrevétel:

Gondolom, nem SDD hanem SSD

Nem bemenet, hanem kimenet! (VGA és HDMI)

Ami pedig a "semmi extra" megjegyzést illeti, (bár a jó proci és a 8 GB RAM nem erre utal), ha az a bizonyos PS Photoshop akar lenni, azért annak vannak kívánalmai. Igaz, a 8 GB RAM egy jó procival már megfelel, de én erősen meggondolnám képszerkesztéshez a 13-15"-os kijelzőt. Néha még a 17" is kevésnek tűnik...


És ha szempont az, hogy könnyű legyen, gondolom, gyakran akarod hordozni. Ilyen esetben érdemes olyanban gondolkozni, aminek az akkumulátoros üzemideje kellően hosszú.

És hogy gyors legyen. Ha tényleg jó a processzor, és ott a 8 Giga RAM, akkor ez a feltétel adva van.


Sok ilyen típus akad, ami megfelel ezeknek a feltételeknek. Én személy szerint nem szeretek gyártmányt ajánlani, mert mások úgyis lehurrognak, de az utóbbi időben volt dolgom több Acer illetve Dell masinával, eddig nem tudnék rájuk rosszat mondani.

2016. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi! Nyilvan SSD-t akartam irni. Az akksi ido mindegy, mert sokat utazom de mindenutt van konnektor, ez nem lenyeges. A kijelzo merete sem, mert ha webezek vagy kepet szerkesztek akkor monitorokon teszem. Legyen konnyu, gyors, a kijelzo felbontas teljesen mindegy. VGA, HDMI, bluetooth, minel tobb USB port.


A semmi extrat arra ertettem hogy nem jatszani szeretnek rajta vagy komolyan programozni.

2016. szept. 6. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!