Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az orion 5.1-es hangfalszettem...

Az orion 5.1-es hangfalszettem hangfaljaiból akaratlan lejátszással, de külföldiek beszélnek benne!? (többi lent)

Figyelt kérdés
Be van kapcsolva a hangfalszettem és semmit nem hallgatok rajta még ha semmi nincs megnyitva akkor is olyan mintha kódolt csatornát fogtam volna be, vagy nem tom. De emberek beszédét lehet érteni a hangfalból. Lehetséges, hogy mindig befogja ezt a külföldi frekveniát, vagy miért csinálja ezt? Ez nem zavar engem csak nagyon elgondolgodtat az, hogy miért lehetséges az hogy hangfalszettem befog vmit ?
2010. ápr. 21. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Fizika.

kb. minden vezető befogja a körülötte levő elekromágneses hullámokat.

Igy működnek a rádiók is például. A rádióknál egy változtatható ellenállással szabályozod, hogy mit fogjon be. A hangfaladban, ezt nem szabályozhatod, mivel nem erre tervezték, de biztosan gyártói hiba, hogy befog akármilyen használatban lévő frekvenciát. Szerintem a szigetelés hiánya lehet néhány helyen...


Esetleg, ha van egy unalmas napod, fogj egy adag szigetelőszalagot, vagy árnyékolt kábelt, és szigeteld le/cseréld ki a hangfalad belsejében lévő kábeleket.


Próbáld meg előtte kihúzni a kábeljét a hangkártyából, hátha a hiba a hangkártyádban van...

2010. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző:

A szigetelő szalag elektromágnesesen nem szigetel ám. :D

2010. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na jó, annyira nem értek hozzá :))

első voltam.

2010. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs hangkártyám, alaplapomon van. de nem fogom szét barkálcsolni a hangfalom, ne viccelj most vettem 2 hete :D:D
2010. ápr. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!