Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy vga rca átalakítót...

Vettem egy vga rca átalakítót összekötöttem mindent vga dugót a laptopomba az rca-t a tv-be de nem ad képet mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
[link] _trksid=p2057872. m2749. l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
2016. szept. 1. 02:16
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Feltételezve, hogy jó az átalakító, a laptopon még be kell állítani, hogy a VGA kimeneten adjon jelet. Laptop típusától és operációs rendszertől függően ez többféle módon történhet.

Ha van olyan a funkcióbillentyűk között, amin két kis stilizált monitor látható (valószínűleg f4 vagy f5), akkor azt az fn billentyűvel együtt megnyomva sorban váltja a módokat: csak külső megjelenítő, mindkettő (beépített és külső) ill. csak a beépített.

Lehet még úgy is esetleg, hogy van külön beállítási lehetőség a monitorvezérlőhöz, vagy jobb egérgombbal katt. az asztalon, majd ott kiválasztani a megfelelő módot, és beállítani.

Alaphelyzetben általában nem jön ki jel a VGA csatlakozón.

2016. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbáltam de semmi rákötöttem a laptopomra az asztali gép monitorját azzal volt kép de az átalakítóval nem
2016. szept. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!