Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyet le tudok tölteni neten...

Ilyet le tudok tölteni neten vhol? SOS! Fontos!

Figyelt kérdés
Egy alkalomkor készíttettem digitális fényképezőgéppel pár fotót magamról és pár olyan személlyel, akikkel nem mindennnap találkozik az ember, de sajnos néhány képen pont lehunytam a szemem. Nagyon idegesít a dolog. Azt szeretném kérdezni, hogy le lehet-e tölteni olyan programot, ahol ki tudnám javítani ezt. Mondjuk lehet pl olyat, h amiken nyitva van a szemem, azt átvinni és korregálni olyan képnél, aminél zárva van a szemem... Vagy nem tudom, nem értek nagyon a dolgokhoz. De kérlek segítsetek!!! Nagyon fontos!!! Van ilyen program??? Linkeket tudtok ajánlani? Mit tegyek?
2010. ápr. 21. 09:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Ugye megoldható!!! Kérlek, segítsetek!
2010. ápr. 21. 09:49
 2/2 anonim válasza:
Photoshop-al meg tudod oldani
2010. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!