Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom új gépre telepíteni?

Hogyan tudom új gépre telepíteni?

Figyelt kérdés
Új gépet kezdtem el összerakni (pc) eddig csak gamer laptopokkal voltam elfoglalva mindig azt hittem azok erősebbek, de nem, most már tudom hogy egy pc erősebb lehet, már lassan kész van, de 1 kis gond van, hogy nem szereltem még sose össze gépet, így op. rendszert se tudom hogy kell rárakni, pendriveról szeretnék rátenni Windows 10 Pro-t, de nem tudom hogy kell, meg azt se igazán hogy hogyan kell pendrivera másolni op. rendszert, valaki leírja nekem részletesen ezeket a meneteket?

2016. aug. 27. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

1.kell egy operációs rendszer - ez esetbe a windows 10

2.Bootolható USB-t készíthetsz Rufussal vagy windows 7 USB DVD Downloader Toolal(az utobbi a konnyebbik)

a linket privátban elkuldom mert nem engedi a gyik :-)

3.Feltelepíted(Ezt biztos magad is meg tudod csinálni(Remélem)

4.Megnyitod

5.Kattints a browse-ra

6.Megkeresed az ISO fájlt

7.Kiválasztod az iso fájlt(Windows 10 Pro)

8.Katt a nextre

9.Katt az USB Device-re ott kiválasztod az usb-det

---ures usb-t használj,mert lefog mindent róla torolni---

10.katt a begin copyingra,és már elkezdodott a bootolható windows elkészítése...ha kész akkor zárd be a programot és kész

2016. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Windows telepítése:

1.bekapcsolod a gépet

2.belépsz a BIOSBA---delete gomb

3.sajnos nem tudom milyen alaplap van benne,ha leirod az alaplap nevét akkor megnézem hogy hogyan kell beállítani a boot sorrendet

4.míg elmagyarázom az hosszú itt a link egy youtube videóra: https://www.youtube.com/watch?v=ZjBfe7OTlDY

ez a videó kezdoknek való,akik még nem telepítettek windowst

2016. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 donfetibo ***** válasza:
Windows 7 USB DVD Download Tool ezt töltsd le és ezzel meg tudod csinálni!
2016. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!