Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működnek az usb...

Miért nem működnek az usb portok a laptopomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy egyik napról a másikra hirtelen nem működött az egerem és a pendriveom se a gépen.Próbáltam újra indítani ki-be dugdosni a kábeleket frissítettem a a drivert és még a BIOS-t is megnéztem de semmi eredmény. És az miért van hogy viszont a telómat érzékeli de semmi mást nem?



2016. aug. 20. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Érzékeli a telefonod, de hogy? Bedugod és elkezdi tölteni? Vagy hozza a memória tartalmát a gépen, tehát látod hogy a telefonon milyen fájlok vannak?
2016. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az eszközkezelőben nézd me hogy van-e sárga felkiáltójel valahol. Ha van akkor melyiknél?
2016. aug. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet h az egér lett rossz... Én is jártam már úgy. Próbáld ki másik géppel. Ha úgy oké, akkor passz. Esetleg pucold meg alkoholos vattával a csatlakozókat... Persze, óvatosan, nehogy tönkretegyél valamit.
2016. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!