Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 problémám van, egy...

Back-Water kérdése:

Windows 10 problémám van, egy fiókot rendszergazda fiókra varázsoltam, úgy hogy ne kérjen belépési jelszót, na de ez mégis kér, és a másik fiókommal nem tudok semmit tenni, mert csak vendég fiók. Hogyan tudom a saját jelszó nélküli fiókomat feltörni?

Figyelt kérdés
Lényeg az, hogy regisztráltam az áruházba és megváltozott a jelszó. törölni akartam de nem tudtam. a netplwiz paranccsal beállítottam hogy ne kérjen jelszót! Na de bekapcsoláskor megint kér! a legszebb, hogy semmilyen parancsot nem tudok végrehajtani, se telepíteni, se törölni, mert pár hete a legmagasabbra állítottam a biztonsági fokozatot, így minden program telepítésénél rendszergazdai jogosultságot kér, ami nekem a jelenleg jelszóval védett másik fiók tudna adni. Na ebből tegye össze nekem valaki hogy most itt mi a megoldás. Újratelepítésen gondolkozom, vissza win 7 re.

2016. aug. 18. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Helyi fiók vagy online (Microsoft-os) fiók? Ha online, akkor bejelentkezel a vendég fiókba, majd kérsz egy új jelszót a Microsoft fiókodhoz feltéve, hogy hozzáférsz ahhoz az e-mail fiókhoz, amivel regisztráltál. Ha nem férsz hozzá az e-mail címedhez, akkor marad az, amit PM-be írok (bizonyos okok miatt ide nem írhatom).
2016. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* A rendes (nem a PM-ben említett módszerrel való) jelszó nélküli bejelentkezéshez írj pár sort a Microsoft Answers fórumon ( [link]
2016. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!