Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Integrált videó kártyás, vagy...

Integrált videó kártyás, vagy dedikált?

Figyelt kérdés
Asus Zenbookot akarok venni, 330 ezer forintot spóroltam össze rá. Egyetemre kellene, nem akarok játszani rajta. Csupán filmet néznék rajta, pár programot tennék csak rá. Nagy különbség van köztük?
2016. aug. 16. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Dedikált jobb!
2016. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!


Eléggé laikus vagyok a témában, még processzorok teljesítményét nem értem. Találtam egy táblázatot valahol, ahol össze van hasonlítva az összes, és emlékszem, hogy attól, hogy i7-es proci van benne, nem feltétlenül erősebb egy i5-ösnél. Hogy is van ez?

2016. aug. 16. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy.Mert sok fajta van.Pl egy i5-től,egy i3 jobb lehet.De ha nem játszásra kell,akkor elég i3,i5-is.
2016. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors, és hasznos válaszokat! :))
2016. aug. 16. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen.Mert egyetemre,gyors kell legyen.Nem muszály i7,meg gtx.elég oda i3 is.meg 4 gb ram
2016. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!