Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudakozhatom meg a...

Honnan tudakozhatom meg a WI-FI-m kódját?

Figyelt kérdés
hülyén hangzik a kérdés, meg ez az egész, de van WI-FI-m ,viszont nem tudom a kódját... XD honnan deryíthetetm ki?? :D
2010. ápr. 19. 17:27
 1/6 anonim válasza:

elsőőő.

amúgymeg, ne lopd a netet he'...

fizess elő, plussz 500Ft a wifi csomag aszt' ennyi.... xD

2010. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyne már megbocsáss ez azért elég átlátszó, van Wifi-d, de nincs meg a jelszavad. Ez elégg illegális dolog,és az se biztos, hogy sikerülne. Ha WPA-val vagy még inkább WPA2-vel lenne kódólva, és elég hosszú a jelszó, akkor szenvedhetsz rendesen.
2010. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz akkor valószínü a wifi routerhez is hozzáférsz. Lereseteled (pici fekete gomb egy hegyes tárgyal nyomvatartani 15 mp-ig kb) Utána szépe beállítod megint és adsz neki egy olyan jelszót amit nem felejtesz el.
2010. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pffff.nem értitek... 16 éves vagyok , nem bűnöző, XD éés szüleim elfelejtették a jelszót...nem azt kérdezem hogy hogy tudnám a szomszéd WIFI-ét feltörni hanem, hol tudom megnézni a saját KÓDOMAT....
2010. ápr. 19. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra is megkaptad a választ. Ujra kell indtani a wifi routert majd rácsatlakozni és beállítani.
2010. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha vezetékkel tudsz kapcsolódni a routerhez (pl. laptopodat, vagy esetleg az asztali gépet arra az egy alkalomra odaviszed, és hozzákötöd), akkor a router menüjében át lehet állítani a wifi kódját biztosan, és resetre sincs szükség -> nem kell minden mást újra beállítani.


Persze attól még a resetes megoldás is jó.

2010. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!