Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hy A gépem adatai 2.4 ghz 1gb...

Hy A gépem adatai 2.4 ghz 1gb ram 128 mb gforce vid kártya 80 Gb hdd. Miért akadnak rajta a játékok pl nfs underground 2is az meg a másik hogy megy 3 program meg közbe böngészek 100 %van a cpu:@ mit csináljak?

Figyelt kérdés
mit csináljak? Kiba...am az ablakon? Vagy van rá megoldás?
2010. ápr. 18. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

A konfig szerénységéből kiindulva egy Celeron procid van, és mondjuk egy fx5200, vagy még rosszabb gef4 mx400/440-es VGA mellé. Így max. 800x600-as felbontáson, alacsony részletességgel(!) fog "jól" futni a NFS U2. Kidobni kár lenne. A 100%-os terhelés legvalószínűbb okai:

- vírus

- összegányolt op.rendszer (tele minden kacat programmal).

Persze más is okozhatja, de első körben egy XP újratelepítést ajánlok.

2010. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xp-t probáltam már sokfélét ... nem bideráltat tiszta xp-ket ... valamint gforce 9200 a vid kártya a provi pedig intel
2010. ápr. 18. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
win7 ajánlok játékokra
2010. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden Xp alatt, telepítés után ekkora volt a terhelés? :o Feladatkezelőben mely szolgáltatáshoz, programhoz írja a ~90%-os terhelést?

Ki van takarítva a gép, nem melegszik túl? Kábelezés rendben? Milyen táp van benne? (elő sorban márkára vagyok kíváncsi) Láttam már gépet, aminek azért haldoklott a HDD-je, mert a gány táp nem adott elég kakaót neki, az meg folyton PIO módban szenvedett, meg újraindulgatott...

2010. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Grat, ekkora gépre win7-et... Eleve a gép nem megfelelő a játékokra, pláne win7 alatt.
2010. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a videókártya a gyenge pontja a gépnek.


vegyél egy 9600xt vagy jobb karit

azzal menni fog a játék

2010. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja az meg a másik hogy bele akartam rakni 1 9600 256 mb os vid kártyát és amikor az üdvözlő képernyőnek kéne megjelenni input not supported :@@@ ... 1ébként meg nem 1 cod 6 al akarok rajta játszani hanem mondjuk underground vagy gta SA ... és az bosszant hogy simán meg van az a gép igány ami kell nekik és mégsem mennek normálisan. költeni viszont nem akarok rá mert már költöttem rá eleget csak kíváncsi voltam hogy mi ez ?! ... ja és igen közvetlen az xp telepitése után is ilyen probáltam hogy közvetlen xp telepités után fel raktam pl underground 2-t és ugysem volt 100 % os köszi az eddigi válaszokat !
2010. ápr. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!