Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Így nem lehet játszani. Mit...

Így nem lehet játszani. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval, kb másfél éve vettem egy laptopot, sajnos nem olcsót. Akkor nem értettem még szinte egyáltalán a hardverekhez, és későn jöttem rá, hogy pocsék ötlet volt megvenni a laptopot ha én játszani akarok, ugyanis még 2006-os játékok, mint az Oblivion se mennek a legmagasabb beállításokon, a maiak meg legalacsonyabbon se játszhatóak..


Jelenleg itt vagyok a laptoppal, játszanék, de nem nagyon tudok semmivel. Változtatni akarok.


Mit tennétek ebben a helyzetben?


A laptopon még van garancia kb 9 hónapig. Adjam el valamennyiért, és rakjak össze helyette egy asztali gépet? Azzal viszont az a baj, hogy jövőre valószínűleg megyek egyetemre, oda meg kelleni fog egy noti..


Vagy tartsam meg a laptopot és próbáljak meg a lehető legolcsóbban összerakni valami középkategóriás asztali pc-t, amivel lehet már játszani legalább közepes beállításokkal?


Esetleg konzol? Xbox One-hoz már olcsón hozzá lehetne jutni (70 ezer szerintem marha jó ár ahhoz képest, hogy mik mennek rajta), viszont nagyon drágák rá a játékok, plussz amikkel szeretnék játszani, és steamen megvannak azok nem lennének meg ezen.


Stb.... ötletek?


Lenne pénzem venni gépet, viszont nem szívesen költök sokat, így megpróbálok a legjobban kijönni a dologból.



#játék #Xbox #gép #tanács #konzol #laptop #mostkomolyanakulcsszavakatolvasod
2016. júl. 28. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az lenne a legjobb megoldás, ha az egyetem megkezdésével leállsz a játékokkal és a tanulásra koncentrálsz.
2016. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én megtartanám a laptopot, mert egyetemen úgy se fogsz annyira játszani, asztali gépet meg 180-ból össze lehet rakni, hogy ultrán vigye a játékokat, de minimális komprumisszummal gépet akár 160K-ból is ami bőven viszi még High-on a játékokat.

Én vennék gépet, de neked kell tudni, hogy mennyire fontos.

2016. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyibe került az a laptop, de ha tényleg olyan drága, add el, vegyél belőle egy olcsót, ami az egyetemhez elég. a maradék pénzhez adj hozzá (legyen pl. laptop vásárlás után 200k-d) és abból vegyél asztali gépet.
2016. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!