Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri olcsó...

Szerintetek megéri olcsó logitech g25 kormányt venni?

Figyelt kérdés
Olyan 25000-30000Ft körül van vagy inkább olyan 50000ft vegyek mert a Jófogáson annyiért vannak az ebayról néztem és ott sokkal olcsobb..... hol érdemes vásárolni ?

2016. júl. 26. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

eBay esetén ne feled hogy VÁM és ÁFA is rákerül.

Azaz a vége majdnem ott is 40~45 lesz, illetve nehezebb lesz garanciáztatni,

meg ugye ne feled, hogy van mikor silányabb kínai másolatot árulnak.

2016. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És szerinted ha Magyarországon veszem meg 30000ft ért?


Mert szerintem 50000ft ot nem ér meg

2016. júl. 26. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy jófogás, vatera és a többin is vannak olyanok akik ~30 -ért hírdetik, de külföldről rendelik csak be neked pár ezer forint haszonért...

Viszont ekkor ugyan ott vagy mint ha 25 -ért rednelnéd, te megad és rákerül a VÁM + ÁFA

2016. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ha Magyarországon VESZEM ÉS NEM RENDELEM AKKOR OTT HÁZNÁL KI LEHET PRÓBÁLNI ÉS HA KÜLFÖLDRŐL RENDELEM AKKOR LEHET HOGY ROSSZ ÍGY PEDIK LEGALÁBB TUDOM HOGY NEM ÁTVERÉS...
2016. júl. 26. 13:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked van kormányod? csak kérdem :D
2016. júl. 26. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Van, benne a kocsiba. :-)

Én mobilt rendeltem, ami megbukott a VÁM -on, szerencsére kaptam róla értesítést így még bünti előtt megúsztam.

(Magyar közvetítőn keresztül jött, egy Samsung Note 2 -es, végül VÁM és ÁFA -val majdnem ott voltam mint ha itthon vettem volna)


Ha használtan találsz, azt megtudod szerezni olcsóbban, ~25 körül vagy akár picit olcsóbban is.

2016. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. júl. 26. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!