Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telekom -nál mennyi a legolcsó...

Telekom -nál mennyi a legolcsóbb mobilnet?

Figyelt kérdés

már csak mert nehezen hiszem el hogy 1090Ft egy hónapra, mikor más szolgáltatóknál feleennyi a legkisebb csomag...



Feltöltőkártyás


2016. júl. 25. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Domino NetPlusz S

adatforgalom 200Mb

díj: 690Ft/hó

2016. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de ez csak abban az esetben van ha surf dijcsomagban vagy ha jól értem, am. meg 1090ft

[link]

2016. júl. 25. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban, az csak akkor annyi, ha Domino Surf-ben vagy. (Elsőnek nem vettem észre). Ha Domino 5-ben vagy Domino Aktívban, akkor tényleg 1090Ft. :S Valóban elég drága.. :/
2016. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha a mennyiséget nézzük akkor még annyira nem is lenne az, mert máshol oké hogy feleannyi viszont a csomag is csak feleannyi (ált. 100MB)


mondjuk nekem a bluemobile-nál van 100 megás, 490-ért, de amire nekem kell arra elég az is, meg ha lejár és lassabb lesz az is elég arra amire használom

(főleg WeChat és BKK futár)


am. a blue is tmobile (azaz telekom) hálózatot használ szóval 30-as meg stb.


Mindegy, a kérdésedre a válasz az hogy nem sok ha arányait nézzük, sok viszont ha neked elég a belassitott net is és ráderöltetnek egy ekkora csomagot...

2016. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!