Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a gépen miért nem fut el...

Ezen a gépen miért nem fut el jól a GTA 5? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy ilyen gépem:

GeForce GTX 750Ti 2GB

Intel Xeon E5450

2x2GB RAM 800Mhz

Valamiért nagyon akad a játék. Belépek és játszhatatlan. Megvan a minimum követelmény, és még videókat is néztem ahogy mások ugyan ilyen géppel stabil 30fps-el futtatja. Sőt, még rosszabbal is.

Mitől lehet ez? segítsetek! Előre is köszönöm



2016. júl. 23. 15:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaa, és minden minimumon van
2016. júl. 23. 15:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kevés és lassú RAM-ok okozzák. A 4GB már kevésnek számít a mai játékokhoz, főleg a GTA V-höz, ráadásul mivel 800Mhz, valszeg még DDR2-es lehet, szóval az egész gép nem egy mai darab.
2016. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, előbbi vagyok. Az előbb nem jól írtam. A 800Mhz nyilván fejenként értendő, mivel a Xeon E5450 már a DDR3-as RAM-okat támogatja. Szerintem bővítsd a memóriát 8GB-ra és sokat fog rajta javítani hidd el. A GTA 5 sok memóriát használ, szerintem amiatt lehet az akadozás. A videókártyának olyan beállításokon vinnie kéne, a prociról nem is beszélve
2016. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha állsz egy helyben akkor is akad?

Nekem régen (tavaly megjelenéskor)volt olyan, hogy nagyon akadt a játék, amint mozgattam a kamerát, de amúgy a 40FPS meg volt.

2*2Gb ramom volt nekem is 800Mhz.

Feltettem a Windows 10-et és az addigi lag megszűnt ugyan azon a gépen. Majd Eladtam a gépet, de Win 7 visszakerült rá és ment lag nélkül a játék.

Szóval röviden, nem hiszem, hogy a Ram bővítés megoldaná a problémád, de hogy ebben biztosak legyünk, töltsd le az MSI Afterburnert és rakd ki, hogy mutassa a CPU, GPU, MEMÓRIA!!!! használatot. Ha látod, hogy a memória 4096 Mb környékén van kihasználtságban, akkor valószínűleg tényleg a kevés RAM lesz az oka.

Lehet, hogy amelyik gépen jól fut 4Gb rammal, ott sokkal kevesebb háttérprogram fut a gépen stb, ez meg is magyarázná nekem is, hogy a Windows újratelepítése előtt akadt 4 Gb rammal, utána pedig nem (mivel akkor kevesebb folyamat futott alapból).

2016. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ht a xeon proci se kifejezetten játékra van..
2016. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat! Akkor majd kipróbálom azt a programot. Aztán lehet hogy vennem kell még 4gb -ot.

Amúgy 5-ös! Mi a baj a xeonnal? Mindenhol aztmondják hogy sok i3-at ver!

2016. júl. 24. 01:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Állás közben 30fps, csak ha mozgok akkor bajos!
2016. júl. 24. 01:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!