Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Simcity telepítési problémám...

Simcity telepítési problémám akadt, segítséget kérnék. Többi lent?

Figyelt kérdés
Megvettük a Simcity-t és én annyira ki akartam próbálni, hogy a nagymamám gépén (ami mára elromlott) csináltam a játékhoz szükséges Origin fiókot, aminek a felhasználónevét sem tudom és a termékkódomat is beváltottam. Most itthon próbálkozok egy év után, de a kódot sem találom és fogalmam sincs mi lenne a teendő. A drága játék itt van úgy, hogy használni sem tudjuk. Mit tegyek?

2016. júl. 20. 20:19
 1/1 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy a fiók nélkül bármit is tudsz kezdeni. Amikor én játszottam SimCity-vel akkor nem kért hozzá Origint. Lehet az enyém régebbi, asszem SimCity 4 volt, két CD-s verzió. Sehogy sem tudsz rájönni a fiókod nevére, jelszavára? Email cím alapján se? Emlékeztető küldésével az emailre? Jobbat nem tudok mondani.
2016. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!