Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak a filmekkel...

Mit csináljak a filmekkel hogy lejátssza a DVD lejátszóm?

Figyelt kérdés
A DVD lejátszóm csak avi fájlokat játszik le de amikor letöltök egy filmet akkor általában mp4 vagy mkv formátumú próbáltam át konvertálni a Freemake video converter-el át rakni aviba de így nem játssza le. Mit csináljak vele? Kérlek segítsetek nem igazán értek az ilyesmihez!

2016. júl. 16. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
töltsd le xvidben, más helyről, vagy vegyél egy olyan médialehátszót, ami képes lejátszani, a konvertálás sok idő, ha nem állítod be megfelelően a konvertálási paramétereket, a video rossz minőségű lesz
2016. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hominida ***** válasza:
Először is mi a lejátszód pontos típusa? Van-e róla részletes kezelői vagy műszaki leírásod. (Neten kerested?) Mennyi a lejátszó maximális felbontása, pontosan milyen formátumú fájlokat tud lejátszani? Ha kiderül, hogy sem MP4-et, sem MKV-t nem tud lejátszani (nem csodálkoznék), akkor lehet, hogy számítógépről kell lejátszanod (esetleg tévéhez kötve), vagy konvertálni kell, ami időigényes, de amíg nézed a filmet, addig már konvertálhatod a következőt.
2016. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Format Factory. A kodek legyen DivX vagy XVid.
2016. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hominida ***** válasza:
Bármily furcsa, én láttam már olyan lejátszókat, amelyek vagy a DivX-et, vagy az XviD-et tudták csak lejátszani. Licenszgond lehet az oka. De először ki kell deríteni, hogy a lejátszó mit tud.
2016. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!