Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi fog történni ha telepítem...

Mi fog történni ha telepítem a windows 7-et?

Figyelt kérdés
Az volna a kérdésem hogyha telepítem a windows 7-et akk a mostani programjaim működni fognak rajta, és a driverek [hangkártya,vidikártya stb]
2010. ápr. 15. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

A Win7 más drivere van mint az Xp-nek, de a W7 automatikusan leszedi magának a drivereket, ill. az adott hardver gyártójának a honlapján találsz külön W7 drivereket.


A programok zöme müködik a W7 alatt, ami nem ott az indítófájlra (.exe) jobb klikk, Tulajdonságok, Kompatibilitás, és válaszd az Xp-módot.


Ja, és lesz egy jó oprendszered! :)

2010. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

... itt a kép

[link]

2010. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aha de akk a driverekkel minden ok lesz? Mert ha nem lesz hang vagy nem tok játszani :D AKk... :D
2010. ápr. 15. 14:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja meg hogy hogy magától szedi le? Ez hogyan megy?
2010. ápr. 15. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy frissíti magát. De... Nem minden hardver elemhez találja meg az illesztőprogramot, előfordul, hogy az adott eszköz gyártójától kell manuálisan letölteni. A Windows 7 se gondolkodik, csak vannak előredefiniált lépései.
2010. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja értem. És neked mi a véleményed a windows 7-ről?
2010. ápr. 15. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok driver alapbol benne van, a többit meg az elsö update (frissítés) során leszedi. Nekem még a magyar nyelvi csomag is az elsö frissítéssel jön le.


Hang lesz :)

Mivel játszol?

2010. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy cs1.6 meg egy f1-s szóval nem azok a nagy játékok :D Kis szórakozásra jók :D
2010. ápr. 15. 15:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha már Vistát használsz akkor jók azok a driverek.Nekem is a videókártyámhoz (GTX 275) vistás van (mer csak az jó mer kicsit selejtes a kártya (xD) és csak a régebbi driverrel megy ami csak vistára készült mer akkoriban nem volt hetes ) és perfect
2010. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!