Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ACER...

Mi a véleményetek az ACER 5741-333G32Mn laptopról?

Figyelt kérdés
ime egy link: [link]
2010. ápr. 15. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát Hallod ez nagyon odab*sz

Ha van pénzed ezt vegyed negyon erős

HA!játékokra akarod használni ha nem akkor hülyeség ilyen gép

2010. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez kb 146600Ft- érrt meg lehet kapni, csak a link, az egy román webáruházé! drága ennyiért? Ami még aggasztó az ACER-ekkel, hogy csak 12napos garanciát adnak, mig egy DELL-re van 2év! Érdemes dellt venni? pl. ezt: [link] Kb 126000Ft-ért
2010. ápr. 15. 14:04
 3/7 A kérdező kommentje:

temészetesen nem 12 nap, hanem 12 hónap! :-D

..nos? ACER, vagy DELL

ami szémomra még az ACER mellett szól, az a billnetyük körüli fém borítás, nagyon cuccos, míg a DELL csillogó, magasfényű műanyag, elég kényesnek néz ki.

2010. ápr. 15. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem inkább az ACER mivel nem sokkal drágább és sokkal érősseb a porci meg minden illetve Linux vagy mi az az Ubuntu az a Linux egyik fajtája nem?

Inkább az ACER-t ajánlom az a 20-30ezer forint már nem szoroz nem oszt mivel jobb a processzora és azt nem bírod kicserélni ajánlom

2010. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ez a garancia meg elég a 12hónap mert ha az első 3-4hónapban nem romlik el akkor már biztosan jó

vagyis én igy vagyok vele

kocsiknál is minek van 7év garancia? ha az 1.évben nem romlik le akkor biztosh jó szóval tetúdod

2010. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
...igen, én is így vagyok vele, csak mostanában a csapon is az folyik, hogy a DELL a nyerő, és az ACER gagyobb! aztán nem tom, ...ki erre, ki arra esküszik
2010. ápr. 15. 21:19
 7/7 A kérdező kommentje:
az Ubuntu igen, az valami linux, de amúgy is Windows 7et teszek rá,az ajánlják hozzá. OpRendszer nélkül akarom venni, mert windows az kerül, és anélkül olcsóbb
2010. ápr. 15. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!